Vyzkoušejte bannerovou reklamu na největším českém strojírenském webu Strojirenstvi.cz za mimořádně nízkou cenu

V inzertní síti Strojirenstvi.cz oslovíte za měsíc desítky tisíc strojařů, kteří navštěvují naše weby.

Využijte této jedinečné možnosti a získejte bannerovou reklamu v inzertní síti Strojirenstvi.cz s garancí min. 100 000 zobrazení vaší reklamy jen za 99 Kč za 1000 zobrazení. Můžete si tak vyzkoušet, jak dobře reklama u nás funguje a přitom zaplatíte jen třetinu běžné ceny!

  • bannerová reklama s garancí min. 100 000 zobrazení
  • délka reklamní kampaně na 4 až 8 týdnů bez zvýšení ceny
  • získáte slevu 66 % proti běžné ceníkové ceně bannerové reklamy

 

Chcete získat reklamu za těchto mimořádně výhodných podmínek v inzertní síti Strojirenstvi.cz? Zanechte nám na sebe kontakt prostřednictvím připojeného formuláře a rezervujte si inzertní kapacitu pro vaši reklamu ještě dnes! Čím dříve kampaň objednáte, tím déle se bude zobrazovat bez vlivu na její cenu.

UPOZORNĚNÍ Tato akční nabídka bannerové reklamy se slevou 66 % je platná pouze pro kampaně s objednávkou min. 100 000 zobrazení, které budou realizovány nejpozději do 7. 3. 2021 (datum ukončení). Celková akční cena kampaně činí 9900 Kč + 21 % DPH a je splatná ke dni zahájení kampaně. Vydavatelství Nová média, s. r. o., jakožto provozovatel inzertní sítě Strojirenstvi.cz, si vyhrazuje právo odmítnout poptávku po inzerci v případě, že bude kapacita inzertní sítě pro dané období vyprodána. Vyplněním připojeného formuláře opravňujete společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., aby vás kontaktovala v souvislosti s obchodní nabídkou inzerce v médiích, která vydává. Technické informace k bannerové reklamě najdete zde.

Nezávazná poptávka reklamy