Strojírenské časopisy a weby

MAGAZÍN PORTÁLU PROFESIONÁLŮ

Časopis STROJIRENSTVI.CZ

Velkoformátový tištěný časopis STROJIRENSTVI.CZ píše o tom nejzajímavějším z českého a světového strojírenství. Zakládáme si na originálním obsahu a precizní formě. Jsme hrdí na naši zkušenou redakci, která rozumí strojírenským tématům a důsledně pečuje o všechny publikované články po jazykové i grafické stránce.

Magazín je šířen formou předplatného a řízené distribuce mezi cca 1500 relevantních adresátů, přičemž je zároveň k dispozici na všech významných oborových veletrzích a na vybraných konferencích v rámci České republiky.

Předplatné lze sjednat za cenu od 599 Kč za rok.

Tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vychází v rozsahu 52 až 100 stran čtyřikrát ročně (březen, květen, září, listopad). Je distribuován mj. na vybraných oborových událostech a klíčových veletrzích (AMPER a MSV v Brně). Předplatné až do vaší schránky je k dispozici za 390 Kč na rok (4 vydání, cena je uvedena vč. DPH).

OBJEDNÁVEJTE ZDE

STROJIRENSTVI.CZ 1/2024

 • Uzávěrka: 19. 2.
 • Vychází: 12. 3.
 • Témata a přílohy: inovace v obráběcích technologiích, informační systémy v průmyslu, robotika a automatizace

STROJIRENSTVI.CZ 2/2024

 • Uzávěrka: 6. 5.
 • Vychází: 28. 5.
 • Témata a přílohy: řešení pro nástrojárny a plastikářství, CAD/CAM software, kyberbezpečnost

STROJIRENSTVI.CZ 3/2024

 • Uzávěrka: 9. 9.
 • Vychází: 1. 10.
 • Témata a přílohy: MSV v Brně, trendy a inovace ve strojírenství, digitalizace výroby

STROJIRENSTVI.CZ 4/2024

 • Uzávěrka: 4. 11.
 • Vychází: 26. 11.
 • Témata a přílohy: technické vzdělávání, 3D technologie, intralogistika

Změna termínů a témat vyhrazena.

Propagujte vaši společnost v našich reprezentativních tištěných strojírenských magazínech nebo v naší inzertní síti online s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení měsíčně.

Otevřete si náš mediakit…

PRO STROJAŘE NA VŠECH PLATFORMÁCH

Naše weby

Budujeme největší český strojírenský web – Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ. Vedle aktualit a zajímavostí ze strojírenství a techniky zde najdete rozsáhlou databázi strojírenských firem a spoustu praktického obsahu, jako je česko-anglický technický slovník nebo postupně rozšiřované strojnické tabulky. Součástí webu Strojirenstvi.cz je největší česká strojírenská on-line komunita, čítající více než 17 tisíc registrovaných uživatelů.

www.strojirenstvi.cz →

Automatizaci patří budoucnost. Pro svůj rozvoj potřebuje podporu moderních médií, která  technicky a obsahově uspokojí současného zákazníka. Připravovaný portál Automatizace.cz představuje primární zdroj informací o průmyslové automatizaci pro firmy, které s ní chtějí začít nebo plánují pokročit na novou úroveň. Srozumitelně, přehledně a stručně vysvětlovat výhody automatizace pro podniky všech velikostí.

www.automatizace.cz →

Primární český zdroj informací ze světa profesionálního 3D tisku, alias aditivní výroby. Najdete zde aktuality, redakční komentáře k vývoji trhu nebo 3D wiki – encyklopedii pojmů z oblasti 3D tisku, kterou postupně rozšiřujeme.

www.3D-tisk.cz →

Průmysl.cz je agregátor zpráv z průmyslových oborů, připravovaný vydavatelem Portálu profesionálů STROJIRENSTVI.CZ©, který je největším strojírenským webem v České republice. V rámci našich online médií každý měsíc oslovujeme desítky tisíc zájemců o strojírenská a průmyslová témata.

Rozumíme moderním marketingovým nástrojům a jako tým profesionálů s padesátiletou kumulativní zkušeností ze strojírenských médií jsme k dispozici všem, kdo hledají ty nejlepší způsoby, jak oslovit nové zákazníky v technických oborech.

www.prumysl.cz

Web o matematice, na kterém čeští studenti dohánějí to, co nezvládli nebo nepochopili ve škole. Matematika.cz je naším příspěvkem k podpoře a rozvoji technického vzdělávání – srozumitelnou formou vysvětluje taje matematiky od základní po vysokou školu.

www.matematika.cz

Všechny naše weby jsou zapojeny do společné inzertní sítě s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení reklamy měsíčně.

Seznamte se s možnostmi online reklamy…

TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE INZERENTY

Inzerujte efektivně a výhodně v seriózních strojírenských médiích