Strojírenské časopisy a weby

MAGAZÍN PORTÁLU PROFESIONÁLŮ

Časopis STROJIRENSTVI.CZ

STROJIRENSTVI.CZ je tištěný magazín, který přináší to nejzajímavější z českého a světového strojírenství. Zvláštní prostor věnujeme inovacím, jež toto průmyslové odvětví posouvají vpřed – od novinek v obrábění a tváření přes technologie 3D tisku, automatizaci, robotiku po nástroje digitální továrny a související softwarová řešení. Dbáme na to, abychom v každém vydání přinášeli poznatky z praxe a zejména zkušenosti z českých firem, které mohou být pro ostatní hodnotnou inspirací.

Jakožto sourozenec největšího českého strojírenského webu, který ve špičkách přesahuje 120 tisíc návštěv za měsíc, se tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vyznačuje poctivým redakčním přístupem, jehož výsledkem jsou čtivé, srozumitelně psané články, přehledná grafika a luxusní papír – to vše pro přirozenou radost ze čtení.

Magazín STROJIRENSTVI.CZ vychází čtyřikrát ročně o rozsahu 52 až 100 stran a tištěném nákladu 3000 až 5000 výtisků na vydání.

Předplatné lze sjednat za cenu od 396 Kč ročně.

Tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vychází v rozsahu 52 až 100 stran třikrát ročně (březen, květen, září, listopad). Je distribuován na veletrzích AMPER a MSV v Brně. Předplatné až do vaší schránky je k dispozici za 396 Kč na rok (4 vydání, cena je uvedena vč. DPH).

OBJEDNÁVEJTE ZDE

STROJIRENSTVI.CZ 1/2021

 • Uzávěrka: 15. 2. 2021
 • Vychází: 15. 4. 2021
 • Témata a přílohy: automatizace a robotika ve strojírenství, řešení pro nástrojárny

STROJIRENSTVI.CZ 2/2021

 • Uzávěrka: 10. 5. 2021
 • Vychází: 31. 5. 2021
 • Témata a přílohy: technologie ve vývoji a výrobě forem, plastikářství, CAD/CAM software

STROJIRENSTVI.CZ 3/2021

 • Uzávěrka: 4. 10. 2021
 • Vychází: 25. 10. 2021
 • Témata a přílohy: MSV v Brně, trendy a inovace ve strojírenství

STROJIRENSTVI.CZ 4/2021

 • Uzávěrka: 8. 11. 2021
 • Vychází: 30. 11. 2021
 • Témata a přílohy: strojírenské 3D technologie, aditivní a hybridní výroba

Změna termínů a témat vyhrazena.

Propagujte vaši společnost v našich reprezentativních tištěných strojírenských magazínech nebo v naší inzertní síti on-line s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení měsíčně.

VÍCE ZDE

PRO STROJAŘE NA VŠECH PLATFORMÁCH

Naše weby

Budujeme největší český strojírenský web – Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ. Vedle aktualit a zajímavostí ze strojírenství a techniky zde najdete rozsáhlou databázi strojírenských firem a spoustu praktického obsahu, jako je česko-anglický technický slovník nebo postupně rozšiřované strojnické tabulky. Součástí webu Strojirenstvi.cz je největší česká strojírenská on-line komunita, čítající více než 13 tisíc registrovaných uživatelů.

www.strojirenstvi.cz →

Web zaměřený na technologie používané při vývoji výrobků. V našich článcích se zde věnujeme primárně aktualitám a tipům věnovaným CAD/CAM softwaru.

www.konstrukter.cz

Primární český zdroj informací ze světa profesionálního 3D tisku, alias aditivní výroby. Najdete zde aktuality, redakční komentáře k vývoji trhu nebo 3D wiki – encyklopedii pojmů z oblasti 3D tisku, kterou postupně rozšiřujeme.

www.3D-tisk.cz →

Web o matematice, na kterém čeští studenti dohánějí to, co nezvládli nebo nepochopili ve škole. Matematika.cz je naším příspěvkem k podpoře a rozvoji technického vzdělávání – srozumitelnou formou vysvětluje taje matematiky od základní po vysokou školu.

www.matematika.cz

Všechny naše weby jsou zapojeny do společné inzertní sítě s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení reklamy měsíčně.

VÍCE ZDE

TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE INZERENTY

Inzerujte efektivně a výhodně v seriózních strojírenských médiích