Strojírenské časopisy a weby

MAGAZÍN PORTÁLU PROFESIONÁLŮ

Časopis STROJIRENSTVI.CZ

Reprezentativní a čtivý tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ, který přináší to nejzajímavější z českého a světového strojírenství, v nákladu 3000 výtisků doprovází největší český strojírenský web Strojirenstvi.cz s komunitou 12 tisíc registrovaných strojařů, jehož návštěvnost ve špičkách překračuje 100 tisíc návštěv za kalendářní měsíc.

Tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vychází v rozsahu 52 až 100 stran dvakrát ročně (březen, září). Je zdarma distribuován na veletrzích AMPER a MSV v Brně. Předplatné až do vaší schránky je k dispozici za 129 Kč na rok (2 vydání, cena je uvedena vč. 21 % DPH). Magazín STROJIRENSTVI.CZ si můžete objednat také společně se strojírenským časopisem Konstruktér za zvýhodněnou cenu.

STROJIRENSTVI.CZ 1/2019

  • Uzávěrka: 19. 2. 2019
  • Vychází: 12. 3. 2019
  • Témata a přílohy: AMPER 2019, automatizace a robotika ve strojírenství, řešení pro nástrojárny

STROJIRENSTVI.CZ 2/2019

  • Uzávěrka: 9. 9. 2018
  • Vychází: 30. 9. 2018
  • Témata a přílohy: MSV 2019 v Brně, trendy a inovace ve strojírenství

STROJIRENSTVI.CZ 3/2019

  • Uzávěrka: 1. 11. 2019
  • Vychází: 22. 11. 2019
  • Témata a přílohy: Formnext 2019, aditivní a hybridní výroba

Změna termínů a témat vyhrazena.

Propagujte vaši společnost v našich reprezentativních tištěných strojírenských magazínech nebo v naší inzertní síti on-line s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení měsíčně.

VÍCE ZDE

PRO STROJAŘE NA VŠECH PLATFORMÁCH

Naše weby

Budujeme největší český strojírenský web – Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ. Vedle aktualit a zajímavostí ze strojírenství a techniky zde najdete rozsáhlou databázi strojírenských firem a spoustu praktického obsahu, jako je česko-anglický technický slovník nebo postupně rozšiřované strojnické tabulky. Součástí webu Strojirenstvi.cz je největší česká strojírenská on-line komunita, čítající více než 12 tisíc registrovaných uživatelů.

www.strojirenstvi.cz →

Web zaměřený na technologie používané při vývoji výrobků. V našich článcích se zde věnujeme primárně aktualitám a tipům věnovaným CAD/CAM softwaru.

www.konstrukter.cz

Primární český zdroj informací ze světa profesionálního 3D tisku, alias aditivní výroby. Najdete zde aktuality, redakční komentáře k vývoji trhu nebo 3D wiki – encyklopedii pojmů z oblasti 3D tisku, kterou postupně rozšiřujeme.

www.3D-tisk.cz →

Největší český web o matematice, na kterém každý měsíc stovky tisíc českých studentů dohánějí to, co nezvládli nebo nepochopili ve škole. Matematika.cz je naším příspěvkem k podpoře a rozvoji technického vzdělávání – srozumitelnou formou vysvětluje taje matematiky od základní po vysokou školu. Součástí webu je také robustní diskusní fórum s desítkami tisíc registrovaných uživatelů.

www.matematika.cz

Všechny naše weby jsou zapojeny do společné inzertní sítě s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení reklamy měsíčně.

VÍCE ZDE

TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE INZERENTY

Inzerujte efektivně a výhodně v seriózních strojírenských médiích