Strojírenské časopisy a weby

MAGAZÍN PORTÁLU PROFESIONÁLŮ

Časopis STROJIRENSTVI.CZ

STROJIRENSTVI.CZ je renomovaný tištěný magazín, který přináší to nejzajímavější z českého a světového strojírenství. Zvláštní prostor věnujeme inovacím, jež toto průmyslové odvětví posouvají vpřed – od novinek v CNC obrábění a tváření přes technologie 3D tisku, automatizaci a robotiku po nástroje digitální továrny a související softwarová řešení. Dbáme na to, abychom v každém vydání přinášeli poznatky z praxe a zejména zkušenosti z českých firem, které mohou být pro ostatní hodnotnou inspirací.

Jakožto sourozenec největšího českého strojírenského webu, který ve špičkách přesahuje 140 tisíc návštěv za měsíc, se tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vyznačuje poctivým redakčním přístupem, jehož výsledkem jsou čtivé, srozumitelně psané články, přehledná grafika a luxusní papír – to vše pro přirozenou radost ze čtení.

Magazín STROJIRENSTVI.CZ vychází čtyřikrát ročně o rozsahu 52 až 100 stran a tištěném nákladu až 5000 výtisků na vydání.

Předplatné lze sjednat za cenu od 390 Kč ročně.

Tištěný magazín STROJIRENSTVI.CZ vychází v rozsahu 52 až 100 stran čtyřikrát ročně (březen, květen, září, listopad). Je distribuován mj. na vybraných oborových událostech a klíčových veletrzích (AMPER a MSV v Brně). Předplatné až do vaší schránky je k dispozici za 390 Kč na rok (4 vydání, cena je uvedena vč. DPH).

OBJEDNÁVEJTE ZDE

STROJIRENSTVI.CZ 1/2021

 • Uzávěrka: 7. 3. 2022
 • Vychází: 28. 3. 2022
 • Témata a přílohy: inovace v obráběcích technologiích, řešení pro nástrojárny, CAD/CAM software

STROJIRENSTVI.CZ 2/2022

 • Uzávěrka: 18. 4. 2022
 • Vychází: 9. 5. 2022
 • Témata a přílohy: automatizace a robotika ve strojírenství, strojírenské procesy, PDM/PLM software

STROJIRENSTVI.CZ 3/2022

 • Uzávěrka: 5. 9. 2022
 • Vychází: 26. 9. 2022
 • Témata a přílohy: MSV v Brně, trendy a inovace ve strojírenství, digitalizace výroby

STROJIRENSTVI.CZ 4/2022

 • Uzávěrka: 9. 11. 2022
 • Vychází: 30. 11. 2022
 • Témata a přílohy: strojírenské 3D technologie, aditivní a hybridní výroba, kontrola kvality

Změna termínů a témat vyhrazena.

Propagujte vaši společnost v našich reprezentativních tištěných strojírenských magazínech nebo v naší inzertní síti on-line s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení měsíčně.

Otevřete si náš mediakit…

PRO STROJAŘE NA VŠECH PLATFORMÁCH

Naše weby

Budujeme největší český strojírenský web – Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ. Vedle aktualit a zajímavostí ze strojírenství a techniky zde najdete rozsáhlou databázi strojírenských firem a spoustu praktického obsahu, jako je česko-anglický technický slovník nebo postupně rozšiřované strojnické tabulky. Součástí webu Strojirenstvi.cz je největší česká strojírenská on-line komunita, čítající více než 13 tisíc registrovaných uživatelů.

www.strojirenstvi.cz →

Automatizaci patří budoucnost. Pro svůj rozvoj potřebuje podporu moderních médií, která  technicky a obsahově uspokojí současného zákazníka. Připravovaný portál Automatizace.cz představuje primární zdroj informací o průmyslové automatizaci pro firmy, které s ní chtějí začít nebo plánují pokročit na novou úroveň. Srozumitelně, přehledně a stručně vysvětlovat výhody automatizace pro podniky všech velikostí.

Spuštění webu je plánováno na 4. 4. 2022.

www.automatizace.cz →

Primární český zdroj informací ze světa profesionálního 3D tisku, alias aditivní výroby. Najdete zde aktuality, redakční komentáře k vývoji trhu nebo 3D wiki – encyklopedii pojmů z oblasti 3D tisku, kterou postupně rozšiřujeme.

www.3D-tisk.cz →

Průmysl.cz je agregátor zpráv z průmyslových oborů, připravovaný vydavatelem Portálu profesionálů STROJIRENSTVI.CZ©, který je největším strojírenským webem v České republice. V rámci našich online médií každý měsíc oslovujeme desítky tisíc zájemců o strojírenská a průmyslová témata.

Rozumíme moderním marketingovým nástrojům a jako tým profesionálů s padesátiletou kumulativní zkušeností ze strojírenských médií jsme k dispozici všem, kdo hledají ty nejlepší způsoby, jak oslovit nové zákazníky v technických oborech.

www.prumysl.cz

Web o matematice, na kterém čeští studenti dohánějí to, co nezvládli nebo nepochopili ve škole. Matematika.cz je naším příspěvkem k podpoře a rozvoji technického vzdělávání – srozumitelnou formou vysvětluje taje matematiky od základní po vysokou školu.

www.matematika.cz

Všechny naše weby jsou zapojeny do společné inzertní sítě s kapacitou více než 1,5 milionu zobrazení reklamy měsíčně.

Seznamte se s možnostmi online reklamy…

TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE INZERENTY

Inzerujte efektivně a výhodně v seriózních strojírenských médiích