0
garantujeme minimální počet zobrazení bannerové kampaně podle objednávky
INZERTNÍ SÍŤ STROJIRENSTVI.CZ

Online inzerce pro největší strojírenskou komunitu na českém webu

U internetové reklamy vás zajímá především vysoký počet skutečných zobrazení vašeho banneru před očima potenciálních zákazníků ze správně zaměřených cílových skupin. V naší inzertní síti máte jistotu, že to vše získáte za transparentních podmínek a za výhodnou cenu.

Vše, co potřebujete vědět

Chcete-li umístit váš reklamní banner do inzertní sítě Strojirenstvi.cz, zakoupíte si u nás požadovanou kapacitu (počet zobrazení vašeho banneru) na dané období. Váš reklamní banner se následně zobrazuje po stanovenou dobu v reklamní pozici umístěné na našich webech se zaměřením na strojírenství, průmyslové technologie a technické vzdělávání (Strojirenstvi.cz, 3D-tisk.cz, Automatizace.cz, Mujsolidworks.cz a E-konstrukter.cz).

Přijímáme statické bannery ve formátech JPG nebo PNG o rozměru 300 × 500 pixelů (šířka × výška) o datové velikosti max. 150 kB.

Zobrazování reklamy řídí a vyhodnocuje sofistikovaný inzertní systém Google Ad Manager, ve kterém je vaše reklama umístěna a dávkována tak, abyste za své peníze dostali přesně to, co jste si objednali. Z měřených výsledků jsou samozřejmě vyloučeni návštěvníci, kteří na svém zařízení jakýmikoliv prostředky brání zobrazování reklam.

Na všech webech zapojených do naší inzertní sítě jsou na dobře viditelném místě umístěny maximálně dvě pozice bannerové reklamy. Záleží nám na komfortu návštěvníků našich webů a ze zkušenosti víme, že není efektivní umísťovat na web více než dvě reklamní pozice současně. Celková návštěvnost našich webů zapojených do inzertní sítě je přitom dnes tak vysoká, že dokážeme zajistit až 1,5 milionu zobrazení reklamy za čtyři týdny. To znamená, že v jedné bannerové pozici v běžném kalendářním měsíci dokážeme zajistit zobrazení až patnácti různých reklam, z nichž na každou připadne nejméně 100 tisíc zobrazení.

CENY BANNEROVÉ REKLAMY

Víc zobrazení = větší úspora

Čím víc zobrazení reklamy najednou objednáte, tím více ušetříte. Objednanou kapacitu pak můžete použít až pro 3 různé bannerové kampaně v jedné objednávce.

$ 39 900 Kč
cena bez 21% DPH

nejoblíbenější

  • garance 100 000 zobrazení reklamy
  • délka kampaně 3 měsíce
  • možnost rozdělit na dvě různé kampaně
  • za každý měsíc reklamy zaplatíte jen 13 300 Kč
Ozvěte se nám, rádi pro vás připravíme nabídku na míru vašim potřebám!
TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠE INZERENTY

Inzerujte efektivně a výhodně v seriózních strojírenských médiích